Reference

"Dear Hot Wings, Thanks for a great performance at our wedding celebration in Italy during July 2018! You selected the repertoire seamlessly and added the specific music songs that were important to us to help us make this a very special event. We would gladly recommend you to others and ask you to play for us again. Your performance during the wedding ceremony and celebration was very much appreciated by all our guests representing more than ten different nationalities! You are playing a perfect mix of music with great engagement that is seen by everyone who has the pleasure to listen to your performance. We are very happy with the wonderful music you played, not to mention the dedication and willingness to come to Italy to join our wedding day! Many Thanks"
Sofia a Lars-Henrik, svatba Itálie - Milano 2018
"Výber kapely Hot Wings na našu svadbu bola najlepšia voľba, akú sme urobili. Na začiatku svadobného plánovania sme si neboli istí, či potrebujeme kapelu, no teraz už viem, že sme maximálne potrebovali a to práve Hot Wings 🙂 Investovať do dobrej kapely sa naozaj oplatí. Hot Wings premenili náš deň na úžasný zážitok. Už počas obliekania a príprav pred svadobným obradom, keď som počula zvukovú skúšku, som sa tešila, ako to všetci na tanečnom parkete vďaka hudbe rozbalia. Tešila som sa na koncert, ktorý bol vyvrcholením celého dňa. A bolo to nezabudnuteľné! Milí Hot Wings, boli ste úžasní ❤ ste všetci veľmi sympatickí a talentovaní mladí ľudia a my sa veľmi tešíme, že ste prišli prežiť s nami náš deň do Vysokých Tatier. Vytvorili ste nám neopísateľnú atmosféru a podnietili zábavu, na ktorú budeme ešte veeeľmi dlho spomínať?."
Karolína a Lukáš Vraniakovi, svatba Slovensko - Starý Smokovec 2022
"Ostrá křidélka jsme slyšeli na svatbě našich kamarádů a okamžitě bylo jasné, že je musíme mít taky na té naší blížící se svatbě. S kapelou se dalo na všem skvěle domluvit, jsou milí, ochotní a neuvěřitelně šikovní. Kéž bychom mohli mít ještě jednu svatbu, abychom si na ně mohli zase trsnout. Jsou sázkou na jistotu, kvalitu a trefou do černého, bez nich by naše svatba neměla ty správné grády. 😎👌Moc ještě jednou děkujeme. K+F"
Kája a Filip Mandelovi, svatba Samota Hojšín 2022
"Nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí než vybrat si kapelu Hot Wings jako hudební doprovod na naši svatbu. Kapela vytvořila dokonalou atmosféru. Bylo vidět, že jí hraní baví. Hosté se bavili, tancovali a celý svatební den i následující dny jsme na ně poslouchali od hostů samou chválu. Komunikace s kapelou před dnem D probíhala na jedničku – domluvit si schůzku, délku a harmonogram hraní ani výběr písní z repertoáru nebyl problém. Kapela nám vyšla ve všem vstříc. V den D probíhalo vše hladce a na čas. Nemuseli jsme se už o nic starat. Kapela vydržela hrát neskutečně dlouho a pro skandování „ještě jednu“ byly i přídavky. Speciální poklonu chceme vyslovit zpěvačce. Zpívala neskutečně! Děkujeme moc!"
Soňa a Jan Poupovi, svatba Černokostelecký pivovár 2020
"Při plánování svatby jsme se rozhodovali mezi DJjem a kapelou pro večerní zábavu. Nakonec jsme narazili na Hot Wings a volba byla jasná. Nadmíru spokojení jsme byli s plánováním celé akce, které proběhlo formou osobního setkání. V den svatby vše probíhalo bezproblémově a podle plánu. Vystoupení Hot Wings všechny naše hosty uchvátilo. Kapela rozproudila krev i v nejstarších účastnících svatby (babička a děda). Večer jsme odstartovali prvním tancem novomanželů na píseň Can't Take My Eyes off You v jejich jedinečném podání. Kapela skvěle reagovala na průběh večera a i když jsme vybrali více žánrů, hráli nakonec nejvíce to, co z lidí cítili. Obzvlášť bychom chtěli vyzdvihnout vtipné uvádění skladeb, dechberoucí sólo trumpetisty mezi tanečníky a neskutečný hlas zpěvačky. Navíc nás velmi pobavila česká verze skladby I'm Still Standing. Celý večer jsme slýchali na celou kapelu jen samou chválu nejen od hostů, ale i z řad personálu. Hlavně díky Hot Wings jsme si večerní zábavu na naší svatbě extrémně užili a kdyby bylo na nás, vůbec bychom je nepustili domů. Ještě jednou díky celé kapele za nezapomenutelný zážitek a budeme se těšit, až si na vás příště zase zatančíme."
Veronika a Michal Hanáčkovi, svatba Letovisko Chobot 2022
"Velice děkujeme kapele Hot Wings za jejich bezchybné a zábavné vystoupení na plese naší školy, který se konal v lednu 2023. Spolupráce s kapelou byla skvělá, komunikace rychlá a domluva bez jakýchkoliv problémů. Maturanti i ostatní hosté byli moc spokojeni, protože výběr skladeb k tanci byl vhodný jak pro studenty, tak pro jejich rodiče. Ještě jednou moc děkujeme a rozhodně budeme rádi za spolupráci i v příštím roce."
Karolina Kulifajová, Střední škola a vyšší škola umělecká a řemeslná, ples Praha 2023
"Mám opravdu velkou radost, jak se ples vydařil...Však jsem Vám psala, že jsem si Vás přála již od synova maturitního plesu (teď počítám, že je to již 8 let!) a pak jsem Vás náhodně zaslechla jednoho sobotního dopoledne na pražské Náplavce…Váš styl je opravdu jedinečný a okouzlující!! Ten dokonale namixovaný zvuk, co posíláte ven spolu s vaší neskutečnou energií, to se fakt nedá srovnat…Můj táta byl bubeník, ne profesionální, ale hrál celý život, já sama jsem chodila na klavír, ale bohužel jsem nepotkala ty správné učitele, kteří by mne od těch nudných etud posunuli, aby se z té povinnosti stala spíše radost – a to vám nesmírně závidím, radost a energie z Vás všech úplně tryská!! Je stoprocentně pravdivé heslo, že roztančíte všechny!! Moc Vám přeju, abyste dál takhle mohli pokračovat a dělat tolik radosti nám i sobě!"
Radka Matějková, Místostarostka obce Praskolesy, ples Praskolesy 2023
"Kapela Hot Wings naši svatbu pozvedla o úrověň výše a postarala se o perfektní atmosféru. Jejich repertoár se nám přesně trefil do vkusu, takže snad nebyla skladba která by se nám nelíbila. Perfektní komunikace, jak před, tak během svatby. Nebáli se hrát venku i když předpověď nebyla úplně na 100 %, což velice oceňujeme, v našem případě by to uvnitř šlo jen nouzově. Každý druhý host se nás pak na kapelu ptal a strašně chválil. Moc děkujeme a jestli chcete mít stylovou svatbu ve vůni, tak jako my :), tak určitě doporučujeme, nebudete litovat!"
Míša a Robin Silberovi, svatba Hotel Rekovice 2021
"Kapelu Hot Wings jsme oslovili na základě doporučení i osobní zkušenosti, díky které jsme dopředu tušili, že s jejím vystoupením budeme nadmíru spokojeni. Co nás ale mile překvapilo, byl i skvělý a veskrze profesionální přístup kapely (respektive její zástupkyně Terezy) během organizačního domlouvání, při kterém se nám kapela vždy snažila vyjít maximálně vstříc. Samotné vystoupení pak bylo - zcela dle očekávání - nádherné. Kapela je složená z velice talentovaných hudebníků, kteří svou skvělou hudbou, opravdu krásným zpěvem a profesionálním přístupem pomohli na naší svatbě vybudovat vynikající atmosféru a od hostů, z nichž si většina při hudbě s chutí zatančila, jsme na kapelu slyšeli jen samou chválu. Celé kapele proto srdečně děkujeme a všem jí doporučujeme. Pokud sami budeme ještě při nějaké příležitosti kapelu potřebovat, jednoznačně víme, na koho se obrátit! Ještě jednou velice děkujeme, vystoupení bylo opravdu úžasné!"
Aneta a Martin Polovi, svatba Velkopřevorský palác 2022
"Dlouho jsme vybírali kapelu na naší svatbu. Díky doporučení jedné z družiček jsme narazili na Hot wings a po shlédnutí pár videií jsme se pro ně rozhodli. Volba to byla víc než vynikající! Kapela splnila všechno, co jsme od takového zážitku a spolupráce očekávali. Skvělá a rychlá domluva, možnost upravit si repertoár dle svých preferencí a hlavně úžasná energie, kterou předali celému sálu a svojí hudbou roztančili všechny od nejmladších až po vysedávající strýčky a tetičky! Díky tomu se splnil náš velký sen mít velkou kapelu na svatbě, která zahraje tak, že se na to bude ještě dlouho vzpomínat. Díky Hot wings!"
Julie a Ondřej Hladíkovi, svatba Restaurace Léta Páně 2021
"Na kapelu Hot Wings jsme narazili poměrně náhodou a jsme za to neuvěřitelně rádi. Hudební doprovod k oslavě výročí 30 let firmy Schrack Technik jsme nemohli zvolit lépe. Na akci pro stovky lidí se tančilo, hosté se bavili a taneční parket byl prázdný maximálně o přestávky. Zvolený repertoár byl výborný, na své si přišli mladší i starší ročníky, a právě kapela byla po oslavě jednou z prvních věcí, kterou hosté chválili. Komunikace před akcí byla také skvělá, rychlá, na společné schůzce v prostoru se vše doladilo a v den oslavy nenastal jediný problém. Děkujeme za úžasný hudební doprovod na naší oslavě, byl to pro všechny skvělý zážitek!"
Ing. Denisa Hanušová, firemní večírek spol. Schrack Technik, Praha 2021
"Kapela Hot Wings nám zahrála na maturitním plese v Národním domě na Vinohradech. Byl to fantastický zážitek! Měl jsem dle referencí velká očekávání, ale realita byla ještě o několik tříd lepší. Dokud je neuslyšíte hrát, tak nepochopíte. Fantastická kapela, která každou akci posune někam výš. Repertoár zvolený přímo kapelou byl perfektní a všem na plese se hudba líbila - parket byl neustále plný, to mluví za vše! Komunikace a celá spolupráce byla úžasná, rychlá, milá a vždy vstřícná! Vše domluvené se uskutečnilo a to na výbornou! Pro další podobnou akci Hot Wings volím znovu, nemají konkurenci! Kdo umí, umí! Jestli hledáte klenot Vaší akce, neváhejte jim napsat, nebudete litovat! Já Vám i celému týmu (kapele) děkuji na milionkrát za celý večer. Jestli je něco, na co jsem slyšel jen a jen chválu (i od největších mrzoutů na světě, jako mého profesora fyziky), tak jste to byli Vy! Opravdu, myslím si, že lepší kapelu bych asi nikde jinde nenašel! Také doufám, že se potkáme - zrovna jsem se s kolegou při odchodu bavil, že až jednou budu mít tu svatbu, tak budete první, koho oslovím!"
Pavel Herman, maturant Gymnázia ALTIS, Praha 2018
"Profesionální vystoupení kapely Hot Wings skvěle doplnilo novoroční party ve stylu filmových hrdinů. Děkujeme hudebníkům i zpěvákům za skvěle odvedenou práci a kapelu Hot Wings vřele doporučujeme všem, kteří chtějí svůj večírek ozvláštnit živým hudebním vystoupením."
Barbora Plewková, ROYAL EMMA, firemní večírek spol. Adastra, Praha 2019
"Kapela Hot wings nam zahrala na svatbe na Zamecku v Petrovicich u Karvine. Meli to tedy poradny kus cesty, ale nevahali prijet pres celou republiku. Bravurne obstali pred cesko-francouzskym publikem. Odpoledne hrali k poslechu a vytvorili krasnou atmosferu a vecer roztancili hosty vsech narodnosti i vekovych kategorii a tanecni parket byl neustale plny. Vsichni hoste si moc pochvalovali predevsim dobrou hudebni kvalitu a nadherny hlas zpevacky. Ja bych chtela predevsim podekovat za to, ze kapela Hot Wings nam zabavu vlastne zachranila. DJ, ktery mel hrat po nich si zlomil nohu a neprijel. Kapela Hot Wings nevahala nam pomoci a hrala mnohem dele, nez bylo predem domluveno. Mockrat dekujeme, opravdu jsme si to s vami moc uzili. Kapelu Hot Wings vrele doporucuji."
Renata Marečková, svatba Zámeček Petrovice 2019
"Kapela Hotwings hrála na naší svatbě a lepší kapelu si nedovedeme představit. Ani nevíme, jak bychom Vám mohli poděkovat. Díky Vám byla naše svatba naprosto dokonalá!!! Při výběru kapely jsme měli veliká očekávání a Vám se je podařilo zcela předčít (repertoár, výkony, ochota i přístup, to vše a mnohem víc). Výběr písní i jejich podání bylo skvělé, stejně tak Váš profesionální a neuvěřitelně milý a vstřícný přístup (poskytnutí vlastní nahrávky pro natrénování svatebního tance, nazpívání písně mimo Váš repertoár a spousta a spousta dalších gest, díky nimž jste nám plnili naše přání). Podařilo se Vám snad nemožné, a to roztančit téměř všechny naše svatební hosty, což považujeme za hurónský výkon, neboť tančili i zarytí netanečníci... Moc a moc Vám děkujeme a těšíme se, že si Vás v brzké době zase někdy poslechneme, protože Vaše vystoupení nikdy neomrzí. Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme za famózní vystoupení a už teď se těšíme, že si Vás brzy znovu poslechneme."
Nikol a Ondra Sovákovi, svatba Panství Dlouhá Lhota 2019
"Dobrá hudba byla hlavní prioritou, kterou jsme si stanovili na naší svatbu. Když jsem na základě doporučení od kamarádky narazila na kapelu Hot Wings věděla jsem, že to bude přesně to, co hledáme, ale živé vystoupení ještě předčilo naše očekávání. Přestože vystoupení kapely začínalo kvůli nočnímu klidu už odpoledne, taneční parket se brzy zaplnil a večer už na něm nebylo k hnutí. Kapela dokázala odhadnout atmosféru a hrála podle nálady hostů - ze začátku spíše pomalejší písně a taneční hudbu, později k večeru rychlejší rock’n’roll. Chválu na ně jsme pak slyšeli jak od našich vrstevníků, tak od strýců, tetiček a babiček. Tímto kapele moc děkujeme, že při našem velkém dni vytvořili tak skvělou atmosféru! Ještě bych ráda pochválila přehlednou organizaci a komunikaci pomocí sdílené excelové tabulky, kde jsme si mohli zaškrtnout všechny naše požadavky od výběru písní až po to, jak mají být hudebníci oblečeni."
Magdaléna a Lukáš Otoupalovi, svatba Střelnice Tábor 2021
"Děkujeme vám za vytvoření pohodové a nenucené atmosféry, myslím, že jste byli naprostá třešnička na dortu. Moc jsme si to užili a byla radost vás poslouchat a tančit s kamarády. Když si to po sobě čtu, tak to vyzní jako nějaké klišé, prostě některé věci nejde tak jednoduše popsat. Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro živou kapelu na naší svatbě a že jsme měli tak šikovnou ruku při výběru. Jste skvělí. Budeme sledovat váš program a velmi rádi se na vás přijdeme podívat a zatančit 🙂 Ať vám to hraje minimálně tak jako na naší svatbě, abyste mohli dál šířit tu radost!"
Míša a Tom Zemanovi, svatba Penzion na Čechách 2021
"Kapelu Hot Wings jsme si s manželkou vybrali na naši svatbu ne náhodou. S těmito sympatickými lidmi máme výbornou zkušenost již z dřívější doby z jiné svatby. A jak jsme očekávali, nemohli jsme vybrat lépe. S kapelou byla výborná domluva již od začátku, vše měli zcela profesionálně připravené a snažili se splnit každé naše přání. A díky nim jsme si náš svatební den užili nejen my, ale všichni svatební hosté, od těch nejmladších až po nejstarší generace. Každý si přišel na své a nikdo nezůstal sedět, všechny hudba táhla k tanci. Ještě teď, několik týdnů po svatbě, se nám hosté ozývají a chválí výběr kapely. Tímto bychom chtěli za sebe i všechny svatební hosty kapele Hot Wings moc a moc poděkovat za vytvoření dokonalé atmosféry na naší svatbě."
Přema a Kačka, svatba Solopisky 2020
"Chtěli jsme vám ještě jednou moc poděkovat za úžasné hudební zpestření na svatbě! Všichni z kapely jsou naprosto skvělí. Milí, hezcí, sympatičtí a profesionálové! Hudba i zpěv nádhera! Všichni si vás chválili. Opravdu jsme nemohli mít nikoho lepšího 🙂 Prý hrajete brzy na Náplavce, tak když nám to vyjde, přijdeme se moc rádi podívat :-). Ještě jednou to největší DÍKY! My i Farma Blaník vás budeme doporučovat, kde se dá."
Karolína Klárová, svatba Farma Blaník 2020
"Moc děkujeme kapele Hot Wings za parádní vystoupení na našem firemním večírku ve stylu Velký Gatsby. Skvěle se přizpůsobili tématu 20. let a svou energií a úsměvem rozzářili celou akci. Tancovali všechny věkové kategorie a všichni jsme si to moc užili. Komunikace se členy kapely byla profesionální a přátelská, jsou to navíc skvělí muzikanti a svým vystoupením předčili naše očekávání. Kapele přejeme, ať se jim daří a rádi je opět oslovíme při dalších akcích :)"
Gabriela Moravčíková, firemní večírek spol. MeDiLa, Kongresové centrum Pardubice 2019
"Hot wings to tak neskutečně rozjeli na naší svatbě, že nikdo ze svatebčanů nezůstal sedět. Skvělá hudba na kterou si “trsne” každá věková kategorie od dětiček po babičky. Zahráli nám i při obřadu a dle našeho přání první tanec novomanželů, domluva skvělá nemám co vytknout! Nejradši bych si to zopakovala:-)"
Terka a Tomáš Musilovi, svatba Akciový Pivovar Dalešice 2019
"Letos jsem dovršila "60". Chtěla jsem to oslavit s celou svojí rodinou, kamarády a spolupracovníky. Přemýšlela jsem o prostoru, který by mi vyhovoval, a vybrala jsem Vinohradský pivovar. O kapele, která by moji oslavu provázela, jsem naopak nepřemýšlela vůbec, protože Hot Wings byla jasná volba už několik let předem - provázela totiž oslavy mých kamarádů a vždycky to byla skvělá jízda. A tak dopadl i čtvrtek 5.9.2019 - bylo to úžasné! Repertoár, výkony, nálada - no prostě všechno se povedlo. Tančili jsme jak o život a všichni zúčastnění se dobře bavili. A tak vám za to děkuju."
Janička Janžurová, oslava narozenin, Vinohradský pivovar 2019
"Hledali jsme výjimečnou kapelu pro náš výjimečný Letní ples a Hot Wings byli ti praví. Perfektní lidská domluva před, během plesu i po skončení akce. Dále nabídka variability playlistu a nacvičení písní, které nám krásně zapadly do tématu plesu. Profesionální přístup při samotném hraní a samozřejmě skvělé výkony od všech členů kapely nás nenechaly na pochybách, že jsme měli při výběru šťastnou ruku. Po všech stránkách stojí Hot Wings za Vaši pozornost a my se už těšíme se na další spolupráci."
Ondřej Hampl, letní ples, Šumperk 2019
"Kapela Hot Wings doprovodila náš vánoční večírek ve stylu mafie v Chicagu 30.let. Kapelu jsme vybírali cíleně k programu a byli jsme nadšení! Domluva s p. Zichovou i p. Nitschem byla bezproblémová a flexibilně reagovali na naše požadavky. Na party pak kapela hrála na úvod jako trio a v průběhu večera rozproudila atmosféru v plné sestavě jak skvělou hudbou, tak vstupy. Všichni členové kapely jsou velmi vstřícní a ochotní a jejich vystoupení je velmi profesionální. Rozhodně můžeme doporučit jak na menší akci, tak na party větších rozměrů." "Hezký den, paní Zichová, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za skvělou show a péči o naše zaměstnance na našem vánočním večírku. Přeji klidné prožití svátků a úspěšný rok 2020! V příloze posílám pár fotek z večírku a těším se na další spolupráci!"
Andrea Hermová, firemní večírek spol. EUROSOFTWARE, Courtyard by Marriott Pilsen 2019
"Kapela Hot Wings byla svatebním darem naší svatby. Zadáním byla kapela, co hraje tanečně a trochu swing a hlavně, která obstojí v tvrdé kritice většiny hostů muzikantů. Musím říct, že jste předčili naše očekávání. Hráli jste skvěle a vytvořili nádhernou atmosféru. Protančili jsme celý večer a svatbu jsme si díky vám patřičně užili. A jako bonus, máte propracované vystoupení do detailů jako jsou balonky pro malé hosty. Děkujeme a doufáme, že vás zase někdy uslyšíme. Marlenka :)"
Lenka a Marek Anýžovi, svatba, Praha 2016
"Ještě jednou moc děkujeme za skvělé vystoupení kapely Hot Wings na naší svatbě! Byl to opravdu úžasný hudební zážitek a všichni si to na parketu moc užili a pochvalovali si výběr vašeho repertoáru! Škoda jen, že jsme to museli tak brzo utnout! Zábava se opravdu skvěle rozjela! To byla snad jediná nevýhoda toho místa. Číšník mi pak říkal, že se tam ještě před pár lety pařilo do rána, ale lidi z okolních bytovek si hodně stěžovali, takže to radnice takhle zkrouhla.. Ale zase na druhou stranu, v nejlepším se má přestat a aspoň nám zůstane vzpomínka narvaného parketu a naprosté euforiie 😀 Byla to skvělá tečka za celým naším svatebním dnem a bylo mi nesmírnou ctí si s vámi aspoň jednu skladbu zahrát! Také bych Vám, Terezko, chtěla poděkovat, že moc příjemné jednání a za neuvěřitelnou ochotu nám vyjít ve všem vstříc - a např. secvičit i ten dánský svatební waltz:) Toho si opravdu moc vážíme! Budeme vás vřele doporučovat dál a ať se vám i nadále moc daří!"
Henning a Zuzana, svatba, Pavilon Grébovka 2019
"Chtěli bychom Vám s Petrem hrozně moc poděkovat za hraní. Byli jste úžasní, profesionální a sympatičtí a moc vstřícní! Byli jsme s Vámi moc spokojení. Všichni si Vás chválili. Mám z toho velkou radost, že to takhle na poslední chvíli klaplo. Doufám, že se i Vám svatba líbila. Určitě Vás rádi doporučíme. Chtěla bych také poděkovat za Vaši schopnost improvizace při našem tanci. To jsem tedy pěkně zvorala 🙂 Jste vážně úžasní, že jste byli schopni takhle přepnout. A taky díky za "ššš", že jste to se mnou zvládli 🙂 Přeji Vám hodně zdaru a doufám, že jste dorazili v pořádku domů."
Anežka a Petr Slavotínkovi, svatba Kemp Chatky Český Ráj 2019
"Kapela Hot Wings hrála na naší svatbě a roztančila i zaryté netanečníky. S celým servisem jsme byli moc spokojení, sami jsme si mohli vybrat repertoár, dohoda byla bezproblémová a celé vystupování bylo profesionální, my jsme se nemuseli o nic starat. Svatbu jsme si moc užili a kapela Hot Wings přispěla ke skvělé atmosféře celého večera. Jejich písničky teď posloucháme skoro každý den 😉 Doporučujeme!"
Tereza a Reinhard K., svatba Praha 2015
"Skvělá parta muzikantů, která sázela své tóny tak, že hosté nestihli ani vydechnout. Muzikanti v řadách hostů naší svatby si pochvalovali jejich výkony opravdu vysoko. A když zrovna nehráli, tak skvěle zapadli mezi naše hosty, což svědčí o tom, že se jedná nejen o skvělé muzikanty, ale i příjemné lidi. Díky moc!"
Šimon Vlachynský, svatba Zámek Kravaře 2018
"Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše včerejší vystoupení na našem firemním vánočním večírku. Ani se mi nedaří najít vhodná slova, která by vyjádřila, jak moc se mi Vaše vystoupení líbilo. Byli jste prostě úžasní! A já jsem si Vaši hudbu a zpěv moc užila. Děkuji za krásný večer a přeji Vám, aby Vám to i nadále tak krásně hrálo."
Martina Bartáčková, firemní večírek spol. Eurovia 2018
"Kapelu Hot Wings jsme si letos pozvali na ples již počtvrté a byl to jako každý rok neuvěřitelný zážitek. Kapele to šlape úplně skvěle. Baví je to a je to vidět. Parket plný od druhé skladby mluví sám za sebe. Kapelu jsme vybírali před lety bez doporučení naslepo a patří to mezi věci, které se opravdu povedli. Je skvělé vidět mladé a krásné lidi, co se nebojí dělat nemainstreamou hudbu a to s drivem, který se jen tak nevidí. Většinou na plesech vidíme klasické zábavové kapely, což jistě není špatné, ale je to všude. Tady dostanete skutečně úplně něco jiného a když už děláte ples, proč neudělat skvělý a nobllesní ples. A to vám kapela Hot Wings umožní. Jsou skvělý a budete-li mít možnost je někde slyšet, fakt neváhejte!!!!"
Aleš Homonický, majitel Podbrdské hospody, ples Dominikální Paseky 2018
"Děkujeme ještě jednou za moc povedené celovečerní vystoupení na Reprezentačním plese Fakulty sociálních věd UK v Národním domě! Kapelu jsme si objednali jako hlavní "program" na Reprezentační ples Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, jež jsme uspořádali v Národním domě na Vinohradech. Naše očekávání bylo splněno - skvělý výkon všech členů a nejdůležitějším důkazem byl samozřejmě taneční parket - nikdy, ani na jedinou skladbu nebyl prázdný. Hosté se dobře bavili, mnoho skladeb se setkalo s nadšenou reakcí. Ještě jednou děkujeme, milí Hot Wings!"
Marianna Zapotilová, M.A., Public Relations koordinátorka na Fakultě sociálních věd UK, ples Praha 2019
"Moc a moc děkujeme za příjemný večer, který jsme s Vámi mohli strávit. Hosté byli nadšeni. Myslím, že se vše podařilo na jedničku bez nejmenšího zaváhání! Přeji hodně úspěchů s hraním, protože umíte udělat příjemnou zábavu a vzhledem k povaze akce především splynout s vyzněním. Několik hostů se na Vás dokonce ptalo. Určitě dělejte dál to, co umíte a buďte originální tak, jako jste. Skupin, co hrají Míšu Davida a jiné, dobře známé songy je mnoho, ale zahrát něco, co přesně ladí s formátem večera je kumšt! Tím samozřejmě nijak nepopírám, že byste zvládli skvěle i toho MD 🙂 Velké díky!"
Jaroslava Tomášková, manažer propagace a realizace firmy Omnipol, firemní večírek spol. Omnipol, Praha 2017
"Na nedávno proběhlém maturitním plese Waldorfské školy Příbram jste se Vy, kapela HOT WINGS, předvedli vskutku bravurně. Váš hudební doprovod nás vtáhl do atmosféry první poloviny 20. let, ve které jsme se na našem plese ve stylu mafie chtěli pohybovat. Po technické stránce jste to zvládli na výbornou, skvělý zvuk a profesionální vystupování byly pro vás samozřejmostí. I díky Vám se náš ples vyvedl tak, jak nikdo nedoufal. V neposlední řadě bychom chtěli ocenit práci moderátora Honzy Kaczora, jehož mluvenému projevu bylo krásně rozumět. Děkujeme přátelé a brzy na shledanou v Příbrami."
Studenti 13. třídy Waldorfského lycea, ples Příbram 2017
"V předvečer výročí 100 let republiky přijeli na Petřín podpořit a doprovodit hudbou vznik rekordu Klubu českých turistů - vyvěšení největší turistické značky na Petřínskou rozhlednu. Hráli fantasticky a v docela chladném podzimním dnu roztančili většinu účastníků. Díky, jste úžasní!" "Tahle “parta” mladých lidí je prostě skvělá. Hrají s radostí a s chutí a zahrají téměř cokoliv. Jsou dynamičtí a nezkazí žádnou legraci. Na turistickém plese KČT nám hrála již podruhé a účastníci jsou velmi širokého věkového rozpětí, přesto se líbí mladým i starším. Výběr hudby mají dost široký, vystupují zcela profesionálně a účastníci plesu jinou kapelu už nechtějí. Děkujeme za báječný a vydařený večer a věřím, že za rok se sejdeme zase."
Ing. Ivan Press, předseda KČT, ples Praha 2017
"Milý přátelé z Hot Wings, ještě jednou vám všem ze srdce děkuji za nádhernou muziku na svatbě mé nejstarší dcery. Nevím z početného zástupu svatebčanů o nikom, kdo by z vašeho muzicírování nebyl nadšený. Bylo snadné poznat, že to pro vás nebyla jen rutinní forma výdělku, ale že jste do toho dali celý svůj um a srdce. Do muziky, která dokonale propojila všechny přítomné generace. A to navzdory pekelně horkému počasí i následné bouřce. Pevně doufám, že jsme vás při podobné příležitosti neslyšeli naposled."
Michal Semín, svatba Solopisky 2016
"Kapela Hot Wings vytvořila na naší svatbě nezapomenutelnou atmosféru, kterou si všichni hosté moc chválili! Kdo netančil, tak poslouchal a bavili se úplně všichni po celou dobu, nikdo nešel spát dříve, než kapela dohrála, což nás velmi potěšilo :)) Dokonce jsme si na závěr vytleskali přídavek! Ženich si nakonec s kapelou sám zahrál, čímž všem vyrazil dech a kapela byla statečná a vše spolu zvládli! :)) Domluva s Terkou i ostatními členy byla báječná, vše klapalo, jak mělo a jak bylo domluveno. Moc všem děkujeme za krásný hudební zážitek a všem ho na svatbu vřele doporučujeme, protože díky Hot Wings se naše svatba stala neopakovatelným a nezapomenutelným zážitkem nejen pro nás, ale i pro všechny naše hosty! P.S.: Posílám i společnou fotku, abyste viděli naši kompletně smaragdově zelenou svatbu! 😀 Já strašně moc oceňuji, že jste tu smaragdovou takhle krásně zvládli, vypadalo to úžasně!"
Novomanželé Grabcovi, svatba Angusfarm Soběsuky 2018
"Milí Hot Wings, ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za naprosto dokonalé vystoupení na naší svatbě. Na Vaši hudbu se snášela chvála ze všech stran, napříč generacemi, což jsme přesně chtěli. Dále speciálně děkujeme za skvělou interpretaci prvních dvou písní, díky Vám na tyto dva tance budeme ještě dlouho vzpomínat... Snad se nám ještě někdy poštěstí Vás slyšet a zatancovat si "na Vás". Ještě jednou moc děkujeme."
Anička a Honza Rosolovi, svatba Hutě 2018
"Kapelu Hot Wings jsme poprvé viděli a slyšeli vystupovat na Proseckém jaru a vzhledem k tomu, že jsme se v ten den shodou okolností zasnoubili, ihned nám bylo jasné, že je to naše první volba pro svatební zábavu. Parta mladých, nespoutaných a nadšených hudebníků to totiž uměla pořádně roztočit a strhnout všechny přítomné posluchače. Jen tak na okraj aby bylo všem jasno, není to bezduché řinčení doprovázené marnými pokusy o zpěv, ale vytříbený hudební zážitek podpořený perfektními výkony všech protagonistů, který potěší nejedno náročné ucho hudebních fajnšmekrů a kritiků. Samotná komunikace s kapelou byla rychlá a bezproblémová, vzhledem k širokému repertoáru byla zajištěna i pestrost skladeb všeho druhu. Svatební zábava proběhla v úžasné atmosféře prokládané vtipnými i poučnými glosami "frontmana" kapely Honzy. Dokonalý hudební mix přilákal na taneční parket i zaryté netanečníky a při závěrečném hubením kole neseděl už vůbec nikdo. Děkujeme kapele Hot Wings za super zážitek, kterým okořenili náš výjimečný den. I ostatní hosté byli rovněž nadmíru spokojeni a oceňovali výběr hudebního doprovodu. Můžeme jen a jen doporučit a těšíme se na další skvělá představení!"
Mirka a Vašek Královcovi, svatba Praha 2016
"Kapela Hot Wings na naší svatbě byla fantastická. Komunikace s nimi byla bezproblémová a přátelská. Začala hrát při obřadu, kde splnila naše očekávání i přání. Na odpolední zábavě hráli tak dobře že jsme se všichni bavili. Všichni přijeli  sladění v oblečení, přijeli na čas a v dobré náladě. Neodradil je ani déšť, který se přihnal a ze kterého jsme měli veliký strach - prostě žádnou výtku jsme neměli. Děkujeme za Vaše hraní, které jsme si opravdu moc užili a rádi vás doporučíme dál. Zároveň bychom Vám chtěli popřát, aby se Vám dobře dařilo, protože vy lidem děláte radost, tím jak hrajete a dokážete, aby ledová srdce tála a to v dnešní době je umění. Ještě jednou vám děkujeme za krásný zážitek a pokud někde budete zase hrát, rádi se za vámi vydáme na poslech."
Anna a Martin Krausovi, svatba Praha 2015
"Kapela Hot Wings je partička mladých hudebníků, kteří vědí, co dělají. Jsou spolehliví a dokáží na našem Banánovém plese roztančit celý sál. Jsme rádi, že se nám podařilo s nimi navázat dlouhodobější spolupráci. Jejich kladem je bezesporu mladistvá svěžest představení, ochota a možnost dovést si vlastní kompletní aparaturu a pro nás jakožto neziskovou organizaci i přijatelné finanční nároky. Budeme se těšit s kapelou Hot Wings na dalším ročníku naší akce."
Jiří Jaroš, Junák - svaz skautů a skautek ČR (středisko Prosek Praha), ples Praha 2013
"S kapelou Hot Wings jsme byli nanejvýše spokojeni. Jejich pestrý a bohatý repertoár je ideální volbou pro taneční zábavu, obsahuje klasické i latinsko-americké tance. Ocenili jsme individuální a velice vstřícný osobní přístup."
Matouš Bičák, Gymnázium Přírodní škola, o.p.s. (Praha - Holešovice), ples Praha 2013
,,Jako doprovod k soutěži v latinsko-amerických tancích Jarní pohár 2012 a 2013 taneční skupiny StyleDance konající se v aule DDM Prahy 2 nabídla kapela Hot Wings široký repertoár skladeb a vytvořila velmi příjemné prostředí pro tanečníky i diváky. Hudebníci byli velmi milí a ochotní a bez problémů vyhověli všem naším požadavkům."
Kristýna Adámková, Taneční kroužek StyleDance (Praha), taneční soutěž Praha 2013
"Kapela Hot Wings je složena z mladých, pohodových lidí, vyšli nám ve všem vstříc a skvěle oživili náš festival Skrz na Skrz. Swing v podání skvělých instrumentalistů a zpěvačky ve stylovém oblečení plný pozitivní energie."
Karla Sluková, festival Skrz na Skrz (HAMU Praha), festival Praha 2014

Jaké akce jsme hudebně doprovázeli

Firemní akce a večírky
 • 25. Výročí Notářské komory ČR, Rudolfinum Dvorana
 • Oslavy Nového roku – Silvestr, Grandhotel Pupp
 • Vánoční setkání Notářské komory ČR, Sídlo NK ČR, Apolinářská 442/12
 • Firemní večírek společnosti Volvo Cars, Royal Theatre & Club Chic
 • Firemní akce společnosti rohlik.cz, Club Mecca
 • Firemní oslavy 100 let GE Aviation, Letiště Letňany
 • Firemní akce společnosti Veeam, Průmyslový palác
 • Firemní večírek společnosti Avenier, Konferenční hotel Luna, Ledeč nad Sázavou
 • Firemní večírek společnosti Abbott, Vendryně – Hotel Vitality
 • Firemní večírek společnosti ING bank, P.M. Club & Cocktail Music Bar
 • Firemní večírek společnosti GE Aviation, Letiště Kbely
 • Firemní večírek společnosti Credendo, Restaurace Mlýnec
 • Firemní večírek společnosti Eurosoftware, Plzeň – Courtyard by Marriott Pilsen
 • Firemní večírek společnosti Dentsu Aegis Network, Putica by Retro
 • Firemní večírek společnosti Adastra, Sacre Coeur
 • Firemní večírek společnosti Adastra, Muzeum Grévin
 • Firemní večírek společnosti Medila, Kongresové centrum Palác Pardubice
 • Firemní večírek společnosti Eurovia, Bar Blondies
 • Firemní večírek společnosti CA Technologies, Malostranská beseda
 • Firemní večírek ABB Group, Trutnov – Národní dům
 • Firemní večírek společnosti Omnipol, Hangar Bar
 • Firemní večírek Luka Residential s.r.o., Rebuy Stars Casino Luka
 • Vánoční firemní večírek, Wellness Hotel STEP
 • Firemní večírek – oslava 16. narozenin klubu – Great Gatsby, klub Karlovy Lázně
 • Firemní degustační večírek společnosti Mercedes-AMG, U Staré studny
 • Firemní večírek společnosti Volvo Cars, Ateliér Loft Bub-NY
Plesy a taneční události
 • Závěrečný ples taneční školy Vavruška, Lucerna Velký sál
 • Reprezentační ples Univerzity Karlovy (2017, 2018, 2019, 2020), Palác Žofín
 • Ples studentů Masarykovy univerzity, Brno – Zoner BOBYHALL
 • Výroční ples anglo-americké univerzity (AAU Annual Ball) (2016, 2017, 2018), Národní Dům na Vinohradech
 • Vánoční ples kurzů pro dospělé taneční školy Vavruška, Slovanský dům
 • Ples Fakulty stavební ČVUT, Národní Dům na Vinohradech
 • Ples Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, Národní Dům na Vinohradech (2019, 2020)
 • Maturitní ples Gymnázia Chodovická (2017, 2018), Kongresové centrum
 • Maturitní a abiturientský ples SŠES, Lucerna Velký sál
 • Maturitní ples Gymnázia Jiřího-Gutha Jarkovského (2017, 2018), Národní Dům na Vinohradech
 • Maturitní ples Gymnázia ALTIS (2018, 2019), Národní Dům na Vinohradech
 • Maturitní ples Gymnázia ALTIS, Retro Music Hall
 • Maturitní ples Soukromé střední školy výpočetní techniky SSŠVT (2016, 2018, 2019), Hotel Olšanka – Kongresové centrum
 • Ples Sociologické fakulty Univerzity Karlovy (2016, 2017, 2020), Paspův sál
 • Ples taneční školy Pelhřimov, Pelhřimov – Kulturní dům Máj
 • Swingový ples Nemocnice Mělník, Mělník – Masarykův kulturní dům
 • Ples města Ořech ve stylu První republiky, Ořech
 • Ples obce Jinočany, Sokolovna Jinočany (2018, 2019)
 • Ples Černošice 100 let ČSR, Klub Kino Černošice
 • Maturitní ples Soukromé střední školy výpočetní techniky SSŠVT (XVI. a XVIII. ročník), SaSaZu
 • Maturitní ples Soukromé střední školy výpočetní techniky SSŠVT (XIX. ročník), Lidový dům Kbely
 • Maturitní ples Střední průmyslové školy elektrotechnické V Úžlabině SPŠE (2018, 2019), Radiopalác
 • Maturitní ples SOŠS a VOŠ Arita, Radiopalác
 • Maturitní ples Přírodní školy, Retro Music Hall
 • Maturitní ples Přírodní školy, Sál Hotelu Belvedere
 • Ples Lauderovy školy ve stylu 80. let, klub Roxy
 • Swingové večery, Konstantinovy Lázně (2020) – Léčebný Dům Prusík
 • Taneční večer v rytmu srdce, Konstantinovy Lázně (2015) – Léčebný Dům Prusík
 • Taneční večer Juristů v bazénu, Atrium Právnické fakulty Univerzity Karlovy (2015, 2016, 2018)
 • Ples badmintonistů pro nadaci Solibad (2014, 2015, 2016, 2018, 2019, 2020), Tyršův dům
 • Společenský taneční večer Svazu českých turistů (2016, 2017, 2020), Hlavní nádraží – Společenský sál
 • Jabocký námořnický ples, Malostranská beseda
 • Benefiční ples Janua Jabok – Rebelové, Baráčnická Rychta
 • Benefiční ples Janua Jabok, Malostranská beseda
 • Výroční ples Přírodní školy, KD Domovina
 • Charitativní ples domova sociálních služeb Vlašská, Sál Hotelu Belvedere
 • Banánový ples skautské RBR (16., 17., 18., 19., 20. a 22. ročník), Divadlo za Plotem
 • Ples Arcibiskupského gymnázia, Národní Dům na Vinohradech
 • Jarní pohár v latinsko-amerických tancích (2012, 2013), DDM Vinohrady
 
 • XV. Reprezentační ples Ústeckého kraje, Společenský dům Střelnice Děčín
 • Ples města Pečky, Kulturní Středisko Města Pečky (2019, 2020)
 • Ples města Milovice, Radnice Milovice
 • Městský ples, Společenský dům Hořovice
 • Letní ples města Šumperk - Rebelové pod hvězdami, Šumperk – Pavlínin Dvůr (2019)
 • Letní ples města Šumperk - Rebelové pod hvězdami, Šumperk – Kulturní dům Bludov (2020)
 • Maturitní ples Gymnázia Václava Hraběte, Společenský dům Hořovice
 • Vesnický bál, Dominikální Paseky – Podbrdská hospoda
 • Podbrdský ples v opeře II, III, IV, V (2016, 2017, 2018, 2019, 2020), Dominikální Paseky – Podbrdská hospoda
 • Maturitní ples Waldorfské školy, Příbram – Waldorfská škola
 • Maturitní ples, Plzeň – Kulturní dům Šeříkova
 • Ples v rytmu swingu!, Obecní úřad Ostřešany
 • Maturitní ples SOŠ grafiky, Lidová zahrada Varnsdorf
 • Pivovarský ples, Havlíčkův Brod – Kulturní Dům
 • Swingová tančírna Po siréně swing!, Plzeň – Měšťanská beseda
Svatby, oslavy, festivaly a jiné společenské akce
 • Svatba v Itálii, Holiday farm Podere Palazzo Illica (v okolí Milána)
 • Česko-italská svatba, Zámek Zbiroh
 • Česko-dánská svatba, Pavilon Grébovka
 • Česko-francouzská svatba, Zámeček Petrovice
 • Česko-britská svatba, Tereziiny Lázničky
 • Česko-britský svatební obřad, Státní hrad Nové Hrady
 • Česko-německý svatební obřad, Chvalský zámek
 • Svatby a svatební obřady, Zámecký resort Sobotín (srpen 2018, listopad 2018); SmetanaQ; Pavilon Grébovka; Werichova vila; Art Restaurant Mánes; Tereziiny Lázničky; Panství Dlouhá Lhota; Horský resort Soláň; Zámecké návrší Litomyšl; Divadlo Za plotem; Park Hotel Popovičky; Bartošova Pec – Český ráj; Hradec Králové – Jiráskovy sady; Farma Blaník - Ostrov; Černokostelecký pivovár – Kostelec nad Černými lesy; Býšť – Smejčka; Byšice – Modrý mlýn; Akciový Pivovar Dalešice; Restaurace Vigvam Němčice; Na Kmíně – Obříství; Řepešín – Záblatí u Prachatic; Penzion Zámek Lešany; Hotel Všetice; Restaurace u Tatara, Horní hutě – Kostelec u Jihlavy; Kostel Svatého Bartoloměje – Kyje; Byšice – Modrý mlýn; Solopisky u Černošic (2016, 2020), Špejchar – Praha Dubeč; Restaurace Kastrol – Praha 5; Restaurace Černý Kohout – Hlubočepy; Kostel sv. Tomáše; Zámek Štiřín; Restaurace Hliněná Bašta; loď Cargo Gallery – Náplavka; Statek Vletice – Krásná Hora nad Vltavou; Libošovice; Rohozec u Kutné hory – Penzion u Kováře; Restaurace Na tý louce zelený; Dobříš – Restaurace U Tří Statkářů; kemp Chatky Český ráj; Angusfarm Soběsuky u Nepomuku; Vila Lanna; Zámek Kravaře u Opavy; Zámek Loučeň; Kravsko – Stodola Suška; Proboštov – Na Lučinách; Býšť – Smejčka; Farma Heroutice; Čelákovice Loděnice
 • Svatební obřady, Praha – Kostel Svatého Mikuláše ; Hradec Králové – Jiráskovy sady; Státní hrad Nové hrady; Na Kmíně – Obříství; Penzion Zámek Lešany; Statek Vletice – Krásná Hora nad Vltavou; Restaurace Kastrol – Praha 5; Akciový Pivovar Dalešice
 • Oslavy 100 let republiky a 130 let KČT, Petřínská rozhledna
 • Oslavy Dne vítězství 8. 5., Lázně Velichovky
 • Oslavy Dne republiky 28. 10., Tábor – Střelnice spolkový dům
 • Oslava 30. narozenin, Rohan Boat Praha
 • Oslava 60. narozenin, Vinohradský pivovar
 • Oslava dvojitých 55. narozenin, Prosek
 • Kulturní léto v Senátu PČR, Valdštejnská zahrada
 • Hudební promenáda, Střelecký ostrov
 • Open Air swingový festival, Park Přátelství Praha
 • Svatomartinské slavnosti, Vltavská náplavka
 • Pivní a farmářské slavnosti, Vltavská náplavka
 • Svatováclavská pouť (XXI., XXII., XXIII., XXIV., XXV., XXVI. a XXIX. ročník), Prosecké náměstí
 • Studentský Majáles, areál Karolinum – Celetná
 • Festival AMU Skrz na Skrz, areál Lichtenštejnského paláce
 • Slavnostní zakončení golfové sezony a vyhlášení vítězů 2019, Golf Hostivař
 • Novoroční odpal, Golf Hostivař
 • Městská slavnosti, Radnice u Rokycan
 • Český pivní festival, Letenská pláň
 • Jahodové reggae sousedského sdružení Kozí plácek, Kozí – Praha 1
 • Street Happening, Lyčkovo náměstí – Karlín
 • Vánoční večírek studentské unie UK, Studentský klub UK Celetná
 • Otevření zahrady Mateřské školky, MŠ Trhanovské náměstí
 • Mezinárodní turnaj v softbalu, Baseball & softbal Eagles
 • Koncert pro děti v dětském domově, Písek
 • Oslavy 40 let DDM, DDM Vinohrady
 • Divadelní představení Asi ani zahrada, Divadlo Kámen Praha
 • Pálení čarodějnic, Park Václavka
 • Letní slavnosti nejen pro seniory, Park Podviní
 • STOP ZEVLING (vol. 6, vol. 7), Černý Most
 • Koncert na Pláži, Pláž číslo 6 – Vítězné náměstí
 • Chilli & ALE festival, Pláž číslo 6 – Vítězné náměstí
 • Interaktivní odpoledne ke dni dětí (2010, 2011, 2012, 2013), Zahrada Pavana
 • Hosté na Hudební akademii Hobby centra 4, Pankrác (2013, 2014)
 • Oslavy 50. výročí založení školy, ZUŠ Prosek
 • Taneční večer s Hot Wings, Sokolovna Řepy
 • Pravidelné koncerty Hot Wings pod širým nebem, Náplavka
 • Soukromé oslavy a koncerty, Popocafepetl – Újezd, Carpe diem, Salsa Café, Restaurant Na Slamníku, Restaurace Café Útes, Café V lese, Baráčnická Rychta, Malostranská beseda, Studentský klub Celetná, The Loop Jazz Club, Klub Joe
Soutěže
 • Celonárodní soutěž tanečních a jazzových orchestrů (1. místo), Praha
 • Acoustic Kashe 2014 (1. místo), Praha – Karlínské divadlo Spektrum
 • Soutěžní přehlídka jazzových orchestrů (2. místo), Praha
 • Soutěž VŠE hledá kapelu (ocenění), VŠE v Praze
 • ZUŠFEST (2011 a 2013 – 1. místo, 2012 – 2. místo), Praha – ZUŠ Taussigova

a spoustu dalších odehraných koncertů a soukromých akcí...